O Industriadzie

Zamień wirtualne emocje na realne doznania. Czekają na Ciebie na autentyczne kopalnie (węgla i srebra), osiedla robotnicze, browary, fabryki, wieże wyciągowe, koleje wąskotorowe, a nawet śluzy wodne. Chcesz wziąć udział w warsztatach, pokazach, niezwykłych koncertach i spektaklach?

INDUSTRIADA – Święto Szlaku Zabytków Techniki i obiektów z nim zaprzyjaźnionych. To najlepsza okazja do spotkań z pasjonatami techniki i historii. To także świetny pretekst do dobrej zabawy z całą rodziną.

Zapamiętaj: INDUSTRIADA, województwo śląskie. Rozruch maszyn w piątek 9 czerwca, pełna moc dzień później – w sobotę 10 czerwca.

Przydatne informacje:

Część wydarzeń jest płatna.
Część dostępna wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji miejsc. Informacje o cenach biletów i sposobach rezerwacji znajdziesz przy opisie interesującego Cię wydarzenia. Rezerwacji należy dokonywać w wybranym obiekcie. Patrz dane kontaktowe obiektów lub informacje przy poszczególnych wydarzeniach. Za organizację i przebieg wydarzeń w poszczególnych obiektach odpowiadają ich właściciele lub prawni zarządcy.

Koordynatorem INDUSTRIADY jest Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego – zarządca Szlaku Zabytków Techniki.
Wydział Kultury, Referat Promocji Dziedzictwa Industrialnego
40-037 Katowice, ul. J. Ligonia 46, industriada@slaskie.pl

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian w programie lub odwołania/zmiany niektórych jego punktów.
Treści zawarte na stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.